Get Adobe Flash player

 

 1.                  Andrzej Niewiadomski - dyrektor

 2.                  Anita Pawlukiewicz - główna księgowa

 3.                  Mirosław Markowski - kierownik administracji-kinooperator

 4.                  Emilia Samorajczyk - referent finansowy/kasjer

 5.                  Małgorzata Fudała - st. Instruktor ds. plastyki

 6.                  Beata Cetkowska - st. instruktor amatorskiego ruchu artystycznego

 7.                  Jarosław Łabudziński - st. instruktor ds. muzyki - akustyk

 8.                  Grzegorz Pustoła - kasjer

 9.                  Katarzyna Malinowska- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Słoneczniku

10.                 Mariola Achmedjanów-Hentosz – młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Bogaczewie

11.                 Wioletta Piotrowska-Łączyńska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Maliniaku

12.                Joanna Syjczak - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Żabim Rogu (wieś)

13.                Monika Żurawska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich wŻabim Rogu (fabryka)

14.                Anna Urban - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Chojniku

15.                Alicja Kurek - mł. instruktor d/s świetlic wiejskich w Chojniku

16.                Anna Klimkowska- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich  w Markowie

17.                Agnieszka Siergiej - mł. instruktor d/s świetlic wiejskich w Markowie

18.                Dorota Wiktorzak- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich wiejskiej w Zawrotach

19.                Adrianna Małkowska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Królewie

20.                Anna Lettkowska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Bramce

21.                Natalia Milewicz - młodszy instruktor do spraw śwetlic wiejskich w Jurkach

22.                Małgorzata Burżak- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Jurkach

23.                Renata Paj- sprzedawca

24.                Maria Warcholak - pracownik gospodarczy - sprzątaczka

25.                Agnieszka Pietraczenko - pracownik gospodarczy - sprzątaczka

26.                Waldemar Komuda - konserwator - portier    

27.                Gizela Szliter - specjalista d/s bhp