OSP Kalnik znalazło się w gronie laureatów 8. edycji programu #WzmocnijSwojeOtoczenie!
Dzięki grantowi przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zrealizujemy projekt: Zakup kamery termowizyjnej dla naszej jednostki OSP w Kalniku.
Nowoczesny sprzęt pozwoli nam jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców oraz usprawni działania ratowniczo-gaśnicze
Program „Wzmocnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolska inicjatywa grantowa realizowana przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., wspierająca lokalne społeczności w działaniach na rzecz poprawy infrastruktury, bezpieczeństwa, edukacji, efektywności energetycznej oraz ochrony środowiska
#WzmocnijSwojeOtoczenie #wzmocnijotoczenie #OSPKalnik #OSP #StrażPożarna #Bezpieczeństwo #PSE