Młodzi ludzie z projektu EKO-LIDERZY pokazali, że mają ogromne serce do działania i troski o środowisko. 
Sadzenie drzew, tworzenie ogródków, sprzątanie miasta, pomoc zwierzętom czy organizacja ekologicznych konkursów — to tylko część ich wspaniałych inicjatyw!
 
Teraz wszystko zależy od nas!
Każdy głos ma znaczenie i może pomóc zdobyć 3000 zł na kolejne działania ekologiczne i społeczne dla naszej lokalnej społeczności.
Głosowanie trwa do 29.05 do godz. 24:00
 Z jednego numeru telefonu można oddać 1 głos
 
 Pokażmy, że wspieramy młodzież, która działa dla przyszłości naszej gminy i naszej planety!
Razem możemy pomóc im wygrać!

Galeria zdjęć


1
1