Informujemy, że w związku z realizacją inwestycji drogowych prowadzonych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie, w najbliższych dniach rozpoczną się prace budowlane na terenie naszego miasta.
Od 8 czerwca rozpoczną się prace związane z przebudową ul. Dworcowej w Morągu.
W związku z prowadzonymi robotami zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Na początkowym etapie prace będą prowadzone etapami, przy połówkowym zamknięciu jezdni, co może powodować utrudnienia w ruchu.
Prosimy kierowców i mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie oraz uwzględnienie możliwych opóźnień podczas planowania podróży.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.